آموزش غواصی در کیش

آموزش غواصی در کیش

معمولاً دوره آموزش غواصی در کیش، شامل سه جلسه تئوری و همچنین عملی غواصی می باشد. یکی از پیش نیازهای شروع غواصی انجام تمرین تنفس و ماسک می باشد، همچنین افراد می بایست با ابزارها و تجهیزات غواصی و همچنین کارکرد و آنها آشنا شوند. در ابتدا باید کمی با این تجهیزات در سطح آب شنا کنند، تا به صورت خیلی مقدماتی با نحوه شنا کردن با این تجهیزات آشنا شوند. یک سری تکنیک های مقدماتی غواصی نیز وجود دارد، که در این مطلب برخی از آنها را نام می بریم.

تکنیک های مقدماتی غواصی شامل اصول شناوری، برابر سازی فشار داخلی بدن با فشار محیط، نحوه تخلیه آب ماسک، بازیابی، کار کردن با دستگاه فشار سنج و کار کردن با دستگاه عمق سنج می باشد که همه اینها به صورت کامل در این مجموعه به شما آموزش داده می شود. پس از آن شما می توانید تا عمق 18 متر آب غواصی کنید. دوره اوپن واتر سه روز طول می کشد و پس از گذراندن این مرحله سرتیفیکیت دوره به شما اعطا می شود.

البته با گرفتن این سرتیفیکیت، شما میتوانید با یک مربی سه ستاره غواصی کنید و فعلاً اجازه تنها غواصی کردن به شما داده نخواهد شد.

 

مدرک غواصی بین المللی در کیش

مدرک غواصی بین المللی، در مشاغل تفریحی، ورزشی، صنعتی، آموزشی، نظامی و همه مشاغلی که در زیر آب مربوط می شوند، کاربرد دارد. بنابراین شما با اخذ این مدرک معتبر بین المللی، می تواند در مشاغلی که به دریا، دریاچه، رودخانه و سد مرتبط است، مشغول به کار شوید. مثلا شما می توانید در شرکت هایی که مرتبط به حوزه آب و دریا هستند، یا سازمان های دریایی، اماکن تفریحی آبی و غیره مشغول شوید. همچنین مدرک غواصی بین المللی در خارج از کشور نیز معتبر میباشد.

 

اگر شما به عنوان یک غواص در مراکز آموزش غواصی مشغول به کار شوید، این مراکز می توانند شما را بیمه کنند و بعنوان یک شغل تمام وقت دارای بیمه، روی آن حساب کنید. همچنین غواصی نیز مانند خیلی از رشته های ورزشی، دارای مسابقاتی در کشور های مختلف می باشد. مثلاً مسابقات فری دایوینگ، در کشورهای آمریکا، تایلند، فیلیپین و ترکیه برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان مختلفی از نقاط مختلف دنیا دارد. اخیراً شغل غواصی به صورت حرفه ای در ایران، بسیار گسترش یافته است و افراد ماهر در صنایع و سازمان های مختلف کشور، به صورت حرفه ای مشغول به کار هستند. لازم به ذکر است اخذ مدرک غواصی بین المللی می تواند به فراهم کردن زمینه مهاجرت از طریق کسب تخصص غواصی کمک نماید.

 

در ادامه جزئیات و همچنین هزینه‌های دوره ها به صورت مفصل آورده شده است.

 

دوره ها از مقدماتی تا مربی گری غواصی

Open water

Advanced open water

EFR

Rescue diver

Dive Master

Instructor

آموزش غواصی در کیش


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.